Sztuka i protest w Lublinie

map2017_2

Jutro dwa wydarzenia w Lublinie na których być trzeba. O 16 przed Ratuszem spotykamy się walczyć o prawa człowieka w pierwszą rocznicę Czarnego Protestu, bo jest 2017 a idzie na gorsze, zamiast na lepsze. O 17 zaś zbiórka przed Centrum Kultury, bo tam zaczynamy oprowadzanie po wystawie „Uniezwyklenie” – 9 edycji Otwartego Miasta. Zwiedzamy energicznie, bo październik. Prace 16 artystek i artystów już prawie gotowe, w Rozdrożach trwa produkcyjne zamieszanie ale jesteśmy na ostatniej prostej i prawie wszyscy już są na miejscu. Proporcja uczestniczek do uczestników 11/5 więc wystawa mogłaby się nazywać także „Odwrotność” ;).

Więc jak ktoś myśli, że nie może przyjechać do Lublina, bo idzie na protest to zaprawdę powiadam Wam, możecie także zrobić to z nami. Będą też pewne performatywne pojawienia się, ale zobaczyć można będzie na miejscu…

Powyżej mapka skreślona przez naszego Znajomego Grafika Jacka Rudzkiego. Czekamy na Was!

A tymczasem kilka fotek z naszych tajnych przygotowań.