Meandrujemy w Lublinie 3 października

map2017_2

Wasza Pilna Muzealniczka, jak już donosiłam, udała się do Lublina, gdzie z szesnaściorgiem świetnych artystek i artystów (w stosunku 11/5), z kompetentnym wsparciem produkcyjnym Rozdroży przygotowuje się do wtorkowego (3.10) wernisażu wystawy „Uniezwyklenie” w przestrzeni publicznej miasta w ramach festiwalu Open City.  Więc dziś w główce posta piękna mapa naszej trasy w historycznym centrum miasta spod ręki Znajomego Grafika, bo po tej plątaninie nastrojowych ulic Lublina będziemy chodzić. Zaczynamy o 17.00 przed Centrum Kultury na ulicy Peowiaków 12. Ale nie zapomnijcie, że pod Ratuszem o 16.00, tuż obok instalacji Jacka Niegody, startuje Czarny Protest. Podobno pojawią się na nim niespodziewani i tajemniczy goście. Więc sugestia taka, że najpierw prawa człowieka, potem sztuka,  no i na końcu zabawa.